Najpopularniejsze

Kobieta może mieć trzy rodzaje orgazmu. 1. sutkowy, 2. pochwowy, 3. łechtaczkowy. A facet? Tylko jeden i to chujowy.
Dodane przez: elizabeta2Ocena: 10
Kocham Ciebie - stwierdzam fakt. Jest mi ciągle Ciebie brak. Opętałeś serce me. Za to właśnie, kocham Cie.
Dodane przez: niuniusiaOcena: 10
Dziewczyna pyta chłopaka lubisz mnie? on powiedział nie, myślisz ze jestem ładna? znów powiedział nie, jestem w twoim sercu? powiedział nie, płakał byś gdybym umarła? usłyszała znów nie, smutna odeszła. Chłopak złapał ją za rękę i powiedział; nie lubię a kocham, nie jesteś ładna tylko piękna, nie jesteś w moim sercu a jesteś moim sercem, nie płakałbym gdybyś umarła tylko bym umarł.
Dodane przez: ElizabethOcena: 10
Chcę dziś napisać do Ciebie lecz brak mi słów... chcę tyle Ci wyznać lecz nie wiem jak... pomóż mi proszę bo wiem, że Ciebie mi brak!!!
Dodane przez: grazka681Ocena: 10
Czy lubisz Matematykę? Jeśli tak to dodaj do nas lóżko, odejmij od nas ubranie, podziel moje nogi i zacznij się rozmnażać...
Dodane przez: elyjekOcena: 10
Fajniutki jesteś słodki jak cukierek, ciepły jak sweterek, miły jak misiaczek, mały jak robaczek, wszystko to razem do kupy, kawał Ciebie fajnej du….
Dodane przez: aneta1982Ocena: 10
Zanim się położysz i zaśniesz, zanim oczy swe przymróżysz, porozmawiaj też z poduszką jakie sny Ci dziś wywróży. Ja już z nią porozmawiałam, wiele bajek przypomniałam, by mieć pewność, że gdy śpisz, tylko o mnie dzisiaj śnisz.
Dodane przez: gosiak101Ocena: 10
Leżę z Tobą pod kołderką, mocno trzepię Ci futerko. Ty mi robisz słodko loda, sen się skończył - jaka szkoda.
Dodane przez: andrekk25Ocena: 10
Ileż nocy nie przespanych... kutas pada wyczerpany!
Dodane przez: kasiaMOcena: 10
Pozostało mi zapomnieć, ale jak to zrobić, gdy w głowie tyle wspomnień. Do ucha szeptane słowa, dzięki którym każdy smutek się chował. Wspólne dni pełne śmiechu i radości, jego wzrok pełen miłości. Teraz już moje łzy nie pomogą, bo nawet one czasu cofnąć nie mogą.
Dodane przez: malutkaOcena: 10