Smsy dwuznaczne

Bardzo mi przykro, że cię opuściłem.-Twój rozum.
Dodane przez: basiekOcena: 8.75
gdy cię widze, to moje ciało staje się czerwone, mam kropki na twarzy.zaraziłam się od ciebie ospą
Dodane przez: anetar6Ocena: 8.75
Dziś dwóch pytało o Ciebie. Nie dałam im Twojego numeru ale wytłumaczyłam gdzie mieszkasz. Spodziewaj się że wpadną za kilka dni. Wiem ze nie będzie Ci to na rękę ale nie miałam innego wyboru. Nie mniej do mnie o to żalu ale dla własnego dobra i czystego sumienia lepiej żeby przyszli do Ciebie niż do mnie .Nie chciałam Ci robić pod górkę ale pamiętaj będzie ich dwóch! Nazywają się SZCZĘŚCIE i RADOŚĆ.
Dodane przez: elizabeta2Ocena: 8.75
Lubisz kiedy jest taki wielki, czerwony, kiedy tak z niego kapie, uwielbiasz wtedy brać Go w usta i ssać... Szkoda, że ten arbuz ma tyle pestek...
Dodane przez: kasia69Ocena: 8.57
Jestem sam w lesie, długo czekałem na tę chwilę. Upewniłem się, że jestem sam i nikt nie patrzy i wyciągnąłem go! Jest wielki, twardy i piękny... mój prawdziwek!
Dodane przez: malgorzataOcena: 8.57
jesli lubisz choc troszeczke pusc sygnalka za chwileczke,
jesli lubisz na calego napisz zaraz cos milego!
Dodane przez: guguniaOcena: 8
Zrobisz to ze mna?
Bardzo tego che...
A Ty?
Zróbmy to razem...
Dobrze?
Teraz!
No to idziemy
spaæ...
DOBRANOC :)
Dodane przez: anelkaOcena: 7.78
Chcę cię dopaść!!! Pragnę!! Iść z Tobą do łóżeczka. Sprawię że będziesz rozpalony i ogromnie spocony. W nich spędzimy kilka długich i nieprzespanych dni i nocek – Twój wirus grypy.
Dodane przez: gosiaitomek73Ocena: 7.78
Rano chce Cię czuć w sobie, chce czuć jak muskasz mnie ustami i do buzi bierzesz, czuć jak gorąco wpływa Ci do środka... rozkosz. To ja Twoja poranna Kawa !
Dodane przez: mama alaOcena: 6.67
Muskam Cię delikatnie palcami... Przesuwam po szparce... Serce mi łomocze... Otwieram... Wsuwam dwa palce-uf! Dzięki Ci portfeliku za tych kilka banknocików!
Dodane przez: nusiaOcena: 6.67