Smsy na dobranoc

Dziś w Twoim śnie sie pojawie i zrobię to czego nie zrobiłam na jawie. Wiec jeśli chcesz sie przekonać co mogę Ci dać, zamknij już oczka i połóż sie spać.
Dodane przez: ElzaOcena: 10
Dziś w Twym śnie się pojawie i zrobie z Tobą to, czego nie zrobiłam na jawie... Wieć jeśli chcesz się przekonać co mogę Ci dać zamknij już oczka i połóż się spać! Dobranoc:*:*
Dodane przez: gosiak101Ocena: 10
Nie potrafię wierszy pisać.
Ale może tylko dzisiaj...
Czasem w głowie mam przebłyski,
ale nowy dzień już bliski.
Więc już myśleć dziś nie mogę.
Bo się zsuwam na podłogę...
Niech Aniołek idzie spać.
Jak wiersz będzie - dam Ci znać...
Dodane przez: NoxOcena: 10
Wnet dwunasta na zegarze, wszyscy ludzie snem zaklęci. A ja wciąż o Tobie marzę, tylko Ciebie mam w pamięci.
Dodane przez: KasiaRybkaOcena: 10
Gdy Cię kołderka kochanie okryje i zamkniesz już swoje oczęta, pomyśl o kimś, kto dla Ciebie żyje i zawsze o tym pamięta, by złożyć Ci życzenia wspaniałej, dobrej nocy, która za chwilę nastać ma i byś pozostał w snu kolorowego mocy aż do białego dnia. Niech Cię aniołki mój cudny pilnują, niech dbają o Ciebie całego. Niech Cię spokojnym snem obdarują i chronią Ciebie od złego. Na koniec szepnę Ci jeszcze do uszka, że bardzo mocno Kocham Cię, a zapewnienie wraz ze mną niech da poduszka, iż sobie przyśnimy się.
Dodane przez: aneta1982Ocena: 10
Słonko już zaszło, kończę pisanie, całuję Twe usta i proszę napisz jutro kochanie.
Dodane przez: MamaOliOcena: 10
Piszę - dobranoc, myśląc o Tobie. Nie wiem dlaczego tak często to robię. Bujam w obłokach i piszę do Ciebie - tak bardzo to lubię, tak bardzo jak Ciebie.
Dodane przez: kasiulka82Ocena: 10
Prosiłem anioła, żeby Cię w nocy pilnował. A on mi mówi, że anioł anioła pilnować nie musi.
Dodane przez: AndziaOcena: 10
Kocham Cie w dzień, Kocham Cie wnocy, Kocham Cie kiedy zamykam oczy, Kocham Cie tak że zasnąć niemoge bo ciągle skarbie myśle o Tobie :-*:-*
Dodane przez: gusiaOcena: 10
Do Ciebie tego sms-a piszę, niech Cię do snu ukołysze! Tego sms-ka poświęcam tobie, więc proszę, zachowaj go sobie! A gdy będziesz go czytała z rana to nie zapomnij o tym od kogo go dostałaś!
Dodane przez: kasica_kOcena: 10