Smsy przeprosiny

Wybacz mi kochanie.
Dodane przez: andzia10Ocena: 7.5
Przepraszam, jeśli słowem lub gestem zadałam Ci ból i cierpienie. Proszę i błagam o przebaczenie.
Dodane przez: KasiaRybkaOcena: 7.41
Przepraszam, nie chciałam aby tak wyszło, zrozumiałeś mnie na opak... nie chciałam tego zrobić, UWIERZ MI.
Dodane przez: kasiasOcena: 7.33
Za to, że tak mało kocham, za to, że tak słabo Cię znam, za to, że w Ciebie zwątpiłam - przepraszam Cię.
Dodane przez: nochaluspagusOcena: 7.14
Dzisiaj musisz przeprosić tą osobę, która doznała bólu przez Twą głupotę. Jeśli to prawdziwy przyjaciel, to na pewno Ci wybaczy.
Dodane przez: aneta1982Ocena: 7.14
Przepraszam, tak bardzo... Wiesz, że skrzywdzić Cię nie chciałam. Gdybym mogła, czas bym cofnęła. O to nie musisz się bać. Ale że nie mogę, to proszę tylko o jedno - wybacz mi.
Dodane przez: malgorzataOcena: 7.06
Przepraszam, że cię skrzywdziłem, Przepraszam, że cię zraniłem, byłem głupi i nieźle narobiłem, To że mnie już tak nie lubisz do stu procent zasłużyłem, KOCHAM CIĘ i nie chce Cię stracić, Kochanie możesz mi wybaczyć?
Dodane przez: nora2006Ocena: 6.67
Przepraszam powiedzieć chciałam, na Twe uczucia uwagi nie zwracałam. Codziennie myślałam, jak wyrzucić to z siebie, bo wiedziałam jak bardzo skrzywdziłam Ciebie. Widziałam Twoją twarz, kiedy na mnie patrzyłeś, swoje emocje tak głęboko kryłeś. Czekałam na chwilę odpowiednią i wiedziałam, że kiedyś pogodzisz się ze mną.
Dodane przez: mama alaOcena: 6.67
Gdy za oknem wiszą szare chmury, a z nieba siąpi wilgotny deszcz, dzień nie może być bardziej ponury, aż kark przeszywa zimny dreszcz. Pomyśl wtedy, że gdy deszcz przeminie, ptaki rozpoczną chóralny śpiew, tęcza na niebie się rozwinie, a Tobie minie cały gniew.
Dodane przez: KasiaKK35Ocena: 6.67
Przepraszam za moje spóźnienie, to było zwykle zapomnienie. Urazić Cię wcale nie chciałem, za dużo spraw na głowie miałem!
Dodane przez: KasiekOcena: 6.67