Życzenia jubileuszowe

Róże są piękne, bo kwiaty mają. Lecz są nietrwałe, bo przekwitają. A Wasza miłość niech się rozwija, niech trwa na wieki i nie przemija.
Dodane przez: nizielOcena: 8.75
W rocznicę ślubu życzę Wam, aby płomień Waszej miłości nigdy nie słabnął.
Dodane przez: grazka681Ocena: 7.5
To Wasza rocznica. Może być szczególną okazją do tego, by się zatrzymać i spojrzeć wstecz na to, co osiągneliście w ciągu Waszego małżeństwa. Jest to czas zarezerwowany na wspomnienia radosnych chwil oraz rozwiązanych problemów. To czas na podziękowanie Bogu za rozwój Waszej miłości i trwałości Waszego małżeństwa.
Dodane przez: ANETAOcena: 6.67
Z okazji święta Waszego, życzenia wszystkiego najlepszego: niech każdy dzień dostarcza radości i uśmiech zawsze w sercach gości. Niechaj problemy Was omijają, a wszyscy bardzo Was kochają. Bo jak nikt inny na świecie, Wy na to zasługujecie.
Dodane przez: nusiaOcena: 6.36
Xxx lat temu, przysięgaliśmy sobie wierność i miłość nieskończoną, w tym dniu ludzie dowiedzieli się, że zostałaś moja żoną. Przez te lata, całą swoją miłość na mnie przelewałaś, dzisiaj Ci dziękuję, że to mnie wybrałaś.
Dodane przez: anesleOcena: 6
Szczęśliwej podróży do kolejnych jubileuszy. Niech dobry los się kłania w pas. Sto lat, sto lat jeszcze raz.
Dodane przez: guguniaOcena: 5
W rocznicę ślubu życzymy Wam, aby płomień Waszej miłości nigdy nie słabnął, a Wasze dzieci chowały się szczęśliwie w jego cieple i blasku.
Dodane przez: NoxOcena: 5
Niech dobry los się kłania w pas... Sto lat, sto lat, jeszcze raz! Niech ten Jubileusz Milowym będzie kamieniem. Czekamy następnych, Z wielkim w sercu Wzruszeniem.
Dodane przez: kasiusOcena: 5
W tak pięknym dniu, jakim jest rocznica Waszego ślubu, życzymy Wam wszelkiej pomyślności, pociechy z dzieci i wnuków, oraz doczekania w dostatku i zdrowiu złotych godów.
Dodane przez: niusiawkaOcena: 5
Z okazji jakże pięknych - ...Godów, życzymy Wam abyście dalej szli przez życie, trzymając się mocno za ręce, zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć.
Dodane przez: andzia10Ocena: 3.33