Życzenia na dzień babci

W dniu Twojego święta, ukochana Babciu, życzę Ci z całego serca: zdrowia, szczęścia i pomyślności. Niech los, co ma najlepszego, ściele Ci pod nogi i niech Cię otacza radość, a omija smutek. Tego wszystkiego, życzy Ci...
Dodane przez: kasiam25Ocena: 5
Dzień babci mamy, więc życzenia składamy. Z okazji dnia tego - wszystkiego najlepszego.
Dodane przez: CiekawskiOcena: 5
Życzę dziś Tobie, Babuniu miła, byś zawsze w życiu szczęśliwa była, życzę Babuniu życia najdłuższego, pociechy, szczęścia i zdrowia dobrego.
Dodane przez: kasia_buziaczekOcena: 5
Najwspanialsza! Najmądrzejsza! Najukochańsza Babciu! Z okazji Twojego święta, 100 lat radosnego życia, w gronie kochających Cię dzieci i wnuków, życzy...
Dodane przez: kasieńkaOcena: 5
Kocham Cię moja Babuniu i kochać zawsze będę i nigdy z serca Twojego nie odejdę.
Dodane przez: kasia86Ocena: 5
Cóż mam życzyć, Babciu droga? Chyba tylko tego, co serce czuje.
Dodane przez: kasia_buziaczekOcena: 5
Babcie są rozmaite, lecz właściwie czują zupełnie tak samo. To samo je cieszy, to samo raduje - nasz pocałunek, uśmiech i słówko - "dziękuję". Teraz razem wołajmy - Niech nam żyją babcie!
Dodane przez: ElrosaOcena: 5
Na dzień Babci, chcę Ci złożyć, serdeczne życzenia. Byś setnych lat mogła dożyć, nie wiedząc co to zmartwienia.
Dodane przez: guguniaOcena: 5
Kochana Babciu! Jak można pomieścić w sobie, tyle troski, ciepła i miłości. Jak można podarować innym, tyle uśmiechu, dobroci, radości. Jak można zdobyć zdolność, by w trudnych chwilach, nieść pociechę. Jak można, powiedz Babciu, stać się jak Ty, cudownym człowiekiem?
Dodane przez: grazynkachOcena: 5
Wszystkie wnuki i wnuczęta, Z okazji Twojego święta, Niech od rana, Byś nie była sama, Pobiegną z kwiatem w ręku, Aby uczcić Twe święto!
Dodane przez: kasia_zOcena: 5