Życzenia na dzień babci

Cóż mam życzyć, Babciu droga? Chyba tylko tego, co serce czuje.
Dodane przez: kasia86Ocena: 5
Niechaj dziadzio z babciunią tak nam długo żyją,
póki komar i mucha morza nie wypiją.
A ty mucho, ty komarze, pijcie wodę powoli,
niech się dziadzio z babcią nażyją do woli
Dodane przez: basiekOcena: 5
Kochana Babciu w dniu Twojego święta, składam Ci najlepsze życzenia od Twojego wnuczęcia, a kiedy już będzie mówić umiała, sama Ci będzie życzenia składała.
Dodane przez: anesleOcena: 5
Tak wiele mnie nauczyłaś, tak wiele uśmiechu mi dałaś, na spacery ze mną chodziłaś, kiedy byłam jeszcze mała. Do snu nuciłaś piosenki, byłaś zawsze blisko mnie, więc podziękować Ci Babciu, za to wszystko chcę. Żyj długo w spokoju i uśmiechaj się, bo uśmiech jest najważniejszy i to, że kocham Cię.
Dodane przez: mammyOcena: 5
Kochana Babciu, dziś jest Twoje Święto, Życzę żebyś była zawsze uśmiechnięta, szczęśliwa, zdrowa, do żartów gotowa. Żyj nam dwieście lat Babuniu miła, Niech Ci zawsze służy siła, Niech Cię niebo obdarzy opieką Bożą, A nasze wszystkie serca, niech się ku Tobię otworzą.
Dodane przez: GryzeldaOcena: 5
Wszystkie wnuki i wnuczęta, Z okazji Twojego święta, Niech od rana, Byś nie była sama, Pobiegną z kwiatem w ręku, Aby uczcić Twe święto!
Dodane przez: kasia_zOcena: 5
Obyś jak najdłużej żyła, ze swych wnuków się cieszyła. Bo jesteś super i basta, i pieczesz najlepsze ciasta!
Dodane przez: novorutineOcena: 5
Najwspanialsza! Najmądrzejsza! Najukochańsza Babciu! Z okazji Twojego święta, 100 lat radosnego życia, w gronie kochających Cię dzieci i wnuków, życzy...
Dodane przez: malwinka777Ocena: 5
W dniu Twojego święta, ukochana Babciu, życzę Ci z całego serca: zdrowia, szczęścia i pomyślności. Niech los, co ma najlepszego, ściele Ci pod nogi i niech Cię otacza radość, a omija smutek. Tego wszystkiego, życzy Ci...
Dodane przez: kasiapOcena: 5
Na dzień Babci, chcę Ci złożyć, serdeczne życzenia. Byś setnych lat mogła dożyć, nie wiedząc co to zmartwienia.
Dodane przez: guguniaOcena: 5