Życzenia na dzień babci

Cóż mam życzyć, Babciu droga? Chyba tylko tego, co serce czuje.
Dodane przez: kasia86Ocena: 5
Kochana Babciu w dniu Twojego święta, składam Ci najlepsze życzenia od Twojego wnuczęcia, a kiedy już będzie mówić umiała, sama Ci będzie życzenia składała.
Dodane przez: nochaluspagusOcena: 5
W dniu Twojego święta, ukochana Babciu, życzę Ci z całego serca: zdrowia, szczęścia i pomyślności. Niech los, co ma najlepszego, ściele Ci pod nogi i niech Cię otacza radość, a omija smutek. Tego wszystkiego, życzy Ci...
Dodane przez: kasiapOcena: 5
Najwspanialsza! Najmądrzejsza! Najukochańsza Babciu! Z okazji Twojego święta, 100 lat radosnego życia, w gronie kochających Cię dzieci i wnuków, życzy...
Dodane przez: malwinka777Ocena: 5
Obyś jak najdłużej żyła, ze swych wnuków się cieszyła. Bo jesteś super i basta, i pieczesz najlepsze ciasta!
Dodane przez: basiekOcena: 5
Jak najmniej trosk, słońca każdego ranka, dużo zdrowia i uśmiechu.
Dodane przez: grazynkachOcena: 5
Kochana Babciu! Jesteś najlepszym lekiem na depresję i chciałabym, żeby każdy dzień był taki jak dziś - pełen radości, ciepła, pachnącego ciasta i opiekuńczych ramion.
Dodane przez: basiekOcena: 5
Kochana Babciu, dziś jest Twoje Święto, Życzę żebyś była zawsze uśmiechnięta, szczęśliwa, zdrowa, do żartów gotowa. Żyj nam dwieście lat Babuniu miła, Niech Ci zawsze służy siła, Niech Cię niebo obdarzy opieką Bożą, A nasze wszystkie serca, niech się ku Tobię otworzą.
Dodane przez: GryzeldaOcena: 5
Kocham Cię moja Babuniu i kochać zawsze będę i nigdy z serca Twojego nie odejdę.
Dodane przez: malikaOcena: 5
Babcie bywają różne, lecz każda pamięta, że jednakowo zawsze kochają wnuczęta. To samo je cieszy, to samo raduje, nasz pocałunek, uśmiech i słowo.
Dodane przez: guguniaOcena: 5