Życzenia na dzień kobiet

Kochana, 100 lat w miłości i zdrowiu oraz szczęściu, emocji, szaleństwa, radości, przyjaźni, zabawy, rozkoszy, uniesień, charyzmy, sukcesu, spełnienia i wszystkiego, czego jeszcze zapragniesz.
Dodane przez: grinch.Ocena: 10
Jesteś Kobietą mego życia, jesteś Kobietą moich marzeń. Długa droga do zdobycia, gdy o Tobie wszyscy marzą. Wplatam palce w Twoje najdelikatniejsze dłonie, przychodzę co dzień by, ugasić serce, co płonie. I nie mogę zapomnieć o Tobie, ja bez Ciebie nic nie zrobię!
Dodane przez: gotomOcena: 6.67
Przyjmij życzenia Babo Kochana od drugiej baby z samego rana, niech dzień cały będzie radosny, bądź zdrowa Babo aby do wiosny...
Dodane przez: malk_aOcena: 6.67
Kochana, stu lat w miłości i zdrowiu oraz szczęściu, emocji, szaleństwa, radości, przyjaźni, zabawy, rozkoszy, uniesień, charyzmy, sukcesów, spełnienia i wszystkiego, czego jeszcze zapragniesz.
Dodane przez: maraqsssOcena: 7.5
Bądź bardzo mądra, bądź bardzo miła, bądź zawsze szczera, miej wszystkie miłe zalety, niech z Ciebie wyrośnie ideał kobiety.
Dodane przez: novorutineOcena: 7.5
Bądź bardzo mądra, bądź bardzo miła, bądź zawsze szczera, miej wszystkie miłe zalety, niech z Ciebie wyrośnie ideał kobiety.
Dodane przez: elizabeta2Ocena: 10
Z okazji Dnia Kobiet, pragnę złożyć Ci życzenia, wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia, by w każdym dniu roku, uśmiech na Twej twarzy, gościł tak samo często, jak w tym dniu.
Dodane przez: gusiaOcena: 6.67
Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny. I to jest prawda, to jest fakt, dziewczęcy urok, wdzięk i takt. I chyba w całym świecie piękniejszych nie znajdziecie, za jeden uśmiech oddałbym Chicago, Paryż, Krym.
Dodane przez: KasiaRybkaOcena: 6.67
Z bukietem róż nie mogę przyjść, by złożyć Ci życzenia, Lecz w słowach Tych myśli, niech się spełnią Twe marzenia, Dużo sukcesów oraz radości, Dużo uśmiechów i spełnienia marzeń, moc słodyczy w Dniu Kobiet, życzy Ci...
Dodane przez: malwinka777Ocena: 10
Bądź bardzo mądra, Bądź bardzo miła, Bądź zawsze szczera, Miej wszystkie miłe zalety, Niech z Ciebie wyrośnie, Ideał kobiety.
Dodane przez: anesleOcena: 6.67