Życzenia na dzień nauczyciela

Byście uczyli długie lata i lubili każdego małolata. My was lubimy, przyjaźnią dażymy i wielkiego szczęścia życzymy.
Dodane przez: cukierekOcena: 9.61
Jakże nie pisać wierszy, jakże nie płonąć w podzięce. Za dar najpiękniejszy, za SERCE". Tymi słowami pragniemy przekazać najserdeczniejsze życzenia za wielką cierpliwość, wyrozumiałość i trud włożony w Nasze wychowanie.
Dodane przez: GosiamOcena: 7.5
Każdemu uczniowi radość się udziela, gdy zbliża się Dzień Nauczyciela. Z okazji tego zaszczytnego Święta niech każda buzia będzie uśmiechnięta.
Wszyscy nasi kochani nauczyciele, dla swoich uczniów cierpliwości mają wiele. Za naukę, za trud jaki jest wkładany przeogromny bukiet życzeń składamy.
Życzenia szczere, prawdziwe z uczniowskich serc płynące
jak świeże kwiaty pachnące, kwitnące na polskiej łące.
Dodane przez: grin5Ocena: 7.27
W jednym z ważniejszych dni w całym roku szkolnym, Dniu Nauczyciela, chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim nauczycielom. Dużo zdrowia, cieprliwości, wytrwałości, wielu sukcesów zawodowych oraz zadowolenia z uczniów!
Dodane przez: gosiak101Ocena: 6
Pragniemy, aby nie zabrakło Wam zapału do kształtowania naszych sumień, abyście uczyli nas pokonywania zła i kierowania się w życiu tylko dobrem. Potrzebne są nam wzorce i Wy, drodzy Nauczyciele jesteście takimi wzorcami.
Dodane przez: basia_stykOcena: 6
W Dniu Nauczyciela, w dniu Waszego święta staje tu przed Wami, dziatwa uśmiechnięta, aby Wam przekazać najlepsze życzenia.
Dodane przez: manoOcena: 5
Z okazji Dnia Nauczyciela składam serdeczne życzenia wielu sukcesów zawodowych, spełnienia obranego celu oraz tego, aby podejmowany trud był źródłem satysfakcji i społecznego uznania.
Dodane przez: nusiaOcena: 5
Niech wam życie w pomyślności zawsze raźno płynie, a co smutne i niemiłe niech w pamięci ginie.
Dodane przez: grazelaOcena: 5
Z okazji tego świeta, życzę całemu Gronu Pedagogicznemu dużo zdrowia, energii i wytrwałości, byście mogli w pełni realizować swoje plany życiowe i zawodowe.
Dodane przez: andzia10Ocena: 5
Ile barw uzbierał motyl i róża dorodna - tyle życzeń szczerozłotych proszę przyjąć od nas.
Dodane przez: kasiulaOcena: 4