Życzenia na dzień ojca

Tato, tato, coś ci dam,
jedno serce, które mam,
a w tym sercu róży kwiat,
tato żyj nam ze sto lat.
Dodane przez: kasiapOcena: 6.67
Drogi Tatusiu - najlepszy na świecie, który mnie kochasz w zimie i w lecie. Jesienią, wiosną w niezmiennej trosce w szczęśliwym domu - jak w raju rosnę. Za Twoją dobroć dzisiaj dziękuję, zdrowia, łask Bożych szczęścia winszuję. Bezpiecznej szosy, spełnienia marzeń, pięknych urlopów i zawsze razem!
Dodane przez: grazka681Ocena: 8
Dla Taty się urodziłam, dla Taty kwiatuszki znosiłam. Dla Niego się uśmiechałam i dla Niego życzenia składałam, więc mówię Ci Tato kochany - bądź dla mnie ciągle roześmiany.
Dodane przez: grazka681Ocena: 7.5
Tato! tato! Patrz co mam,
moje serce tobie dam,
a w tym sercu duży kwiat.
Tato! tato! Żyj 100 Lat
Dodane przez: GosiamOcena: 5
Wiemy jak ciężko pracujesz tato! Bardzo Cię wszyscy kochamy za to a także za Twe szlachetne serce, w którym rodzina pierwsze ma miejsce!
Dodane przez: BatkaOcena: 10
Tatusiu kochany, często tak bardzo zapracowany, powinszowanie jak skrzypiec granie, w dniu Twego święta dla Ciebie mamy - bo Cię kochamy! Szczęście na co dzień niech jest przy Tobie, jak dąb bądź zdrowy i silny. Obyś miał zawsze spokojną głowę, a do nas - dzieci nerwy stalowe. Cierpliwość świętą! Rękę nie ciężką! Dzięki za troskę, za przykład dobry.
Dodane przez: niuniusiaOcena: 10
Dębowe listeczki drzewa się trzymają, niech wszyscy ojcowie dzieci swe kochają. Tatuś może czasami trochę zbeszta, ale na zawsze w sercu dziecka mieszka.
Dodane przez: nochaluspagusOcena: 10
W dniu dzisiejszym drogi Tatku, zdrowia, szczęścia i dostatku. W życiu samych przyjemności, w duszy niechaj spokój gości.
Dodane przez: elwiraOcena: 5
W dzień dzisiejszy Tatku miły, niech Ci płyną życia chwile, z duszy, z serca, z całej siły. Więcej czuję, życzę tyle.
Dodane przez: KasiekOcena: 10
Tato, tato ukochany, my życzenia Ci składamy. Przesyłamy jakby z procy, sto całusów z całej mocy.
Dodane przez: basiekOcena: 5