Życzenia na dzień ojca

Tatusiu kochany, często tak bardzo zapracowany, powinszowanie jak skrzypiec granie, w dniu Twego święta dla Ciebie mamy - bo Cię kochamy! Szczęście na co dzień niech jest przy Tobie, jak dąb bądź zdrowy i silny. Obyś miał zawsze spokojną głowę, a do nas - dzieci nerwy stalowe. Cierpliwość świętą! Rękę nie ciężką! Dzięki za troskę, za przykład dobry.
Dodane przez: niuniusiaOcena: 10
Dziś juz czytam, piszę i rachuję gładko... Jakże ja Ci za wszystko podziękuję Tatko. To Ci obiecuję: czy w domu, czy w szkole, zawsze i wszędzie dziecko Twe Tatusiu grzeczne i skromne będzie.
Dodane przez: malina089Ocena: 5
Dębowe listeczki drzewa się trzymają, niech wszyscy ojcowie dzieci swe kochają.
Dodane przez: kasiulka82Ocena: 5
W dniu dzisiejszym drogi Tatku, zdrowia, szczęścia i dostatku. W życiu samych przyjemności, w duszy niechaj spokój gości.
Dodane przez: elwiraOcena: 5
Wiemy jak ciężko pracujesz Tato! Bardzo Cię wszyscy kochamy za to a także za Twe szlachetne serce, w którym rodzina pierwsze ma miejsce! W ten dzień świąteczny przyjmij podziękę za wiarę, mądrość, ojcowską rękę. Wysłuchaj życzeń co z serca płyną, niech wichry mroźne Ciebie ominą!
Dodane przez: BatkaOcena: 5
Tato, tato ukochany, my życzenia Ci składamy. Przesyłamy jakby z procy, sto całusów z całej mocy.
Dodane przez: basiekOcena: 5
Przynoszę Tobie tato, kwiatuszki tęczowe, abyś miał gładkie życie i spokojną głowę.
Dodane przez: nusiaOcena: 5
Kochany Tato, zacznę zwyczajnie, że z Tobą w domu zawsze jest fajnie. I w deszcz i w słotę, w smutku, w radości, wspierasz i uczysz szczęścia w miłości. Dzisiaj za wszystko chcę Ci podziękować i skromny bukiet kwiatów podarować.
Dodane przez: kasia69Ocena: 5
Tato, tato, coś ci dam,
jedno serce, które mam,
a w tym sercu róży kwiat,
tato żyj nam ze sto lat.
Dodane przez: mama alaOcena: 5
Kocham Cię Tatusiu najbardziej na świecie.
Dodane przez: kasiamatOcena: 0