Życzenia narodziny dziecka

W dniu Twojego przyjścia na świat, życzymy ci, aby każda łza w Twoim życiu była łzą szczęścia, a uśmiech Twój, zjednywał wszystkie wokół serca.
Dodane przez: mamagroszkaOcena: 5
Z okazji narodzin Waszej córeczki, która swoim przyjściem na świat uradowała tak wiele osób, życzymy Wam, aby rosła duża, silna i zdrowa, i żeby była dla Was zródłem nieustającej radości.
Dodane przez: basikOcena: 5
W dniu Twojego przyjścia na świat, życzymy Ci, aby każda łza w Twoim życiu była łzą szczęścia, a uśmiech Twój zjednywał wszystkie wokół serca.
Dodane przez: mamagroszkaOcena: 5
Z okazji narodzin waszej córeczki, która swoim przyjściem na świat uradowała tak wiele osób, życzymy Wam, aby rosła duża, silna i zdrowa, i żeby była dla Was źródłem nieustającej radości.
Dodane przez: kasiulka82Ocena: 5
Maleństwo się wam urodziło, wielki szum do domu wprowadziło. To dzisiaj Mamusią zostałaś, I swojego synka będziesz przewijała.
Dodane przez: anetar6Ocena: 5
Z radością przyjęliśmy wiadomość o narodzinach Waszej córeczki (Waszego synka). Gratulujemy z całego serca.
Dodane przez: grinch.Ocena: 5
Mała Kruszynko! Z okazji Twego przyjścia na świat życzymy Ci, abyś każdą wylaną łezkę odpłaciła rodzicom tysiącem uśmiechów i żeby każdy dzień Waszego wspólnego życia był uroczysty jak święto.
Dodane przez: kasiaa24Ocena: 5
Winszuję potomka i życzę by rósł jak na drożdżach!!!
Dodane przez: green_orangeOcena: 5
Nowej obywatelce świata niech życie z róż się uplata.
Dodane przez: kasiam25Ocena: 10
Z okazji narodzin Waszej córeczki, która swoim przyjściem na świat, uradowała tak wiele osób, życzymy Wam, aby rosła duża, silna i zdrowa, i żeby była dla Was zródłem nieustającej radości.
Dodane przez: anee20Ocena: 5