Życzenia narodziny dziecka

Z okazji narodzin Waszej córeczki, która swoim przyjściem na świat, uradowała tak wiele osób, życzymy Wam, aby rosła duża, silna i zdrowa, i żeby była dla Was zródłem nieustającej radości.
Dodane przez: anee20Ocena: 5
Z okazji Twego przyjścia na świat, życzymy Ci, abyś każdą wylaną łezkę, odpłaciła rodzicom, tysiącem uśmiechów i żeby każdy dzień Waszego wspólnego życia był uroczysty jak święto.
Dodane przez: kasiatOcena: 5
Z okazji narodzin waszej córeczki, która swoim przyjściem na świat uradowała tak wiele osób, życzymy Wam, aby rosła duża, silna i zdrowa, i żeby była dla Was źródłem nieustającej radości.
Dodane przez: kasiulka82Ocena: 5
Z okazji narodzin Waszego Maleństwa, które napełniło Wasz dom radosnym gwarem i ruchem, życzymy mu beztroskiego i zdrowego dzieciństwa, a wszystkim Wam - odkrywania nowych uroków wspólnego życia.
Dodane przez: malina089Ocena: 5
To ten dzień, kiedy wasze maleństwo przyszło na świat. Oby wam się dobrze chowało i najważniejsze, żeby nie chorowało.
Dodane przez: NIUNIA85Ocena: 5
Kochane Maleństwo! Witamy Cie wśród nas! Niech Ci życie będzie słodyczą, Dom - miłością, Ludzie - przyjaciółmi, Natura - Matką, Wiedza - siostrą, A Bóg - wszystkim!
Dodane przez: roxaneartOcena: 5
Maleństwo się wam urodziło, wielki szum do domu wprowadziło. To dzisiaj Mamusią zostałaś, I swojego synka będziesz przewijała.
Dodane przez: anetar6Ocena: 5
Dużo zdrowia i uśmiechów, pisków, wrzasków i zabawy moc, sporo radości z tupotu malutkich nóżek, łez szczęścia z pierwszego uśmiechu, ząbka, słowa i kroku, porozrzucanych wszędzie klocków, przytulenia okrągłej główki i uścisków małych rączek.
Dodane przez: andzia10Ocena: 5
Z okazji narodzin Waszego synka, życzymy mu zdrowia i beztroskiego dzieciństwa, a Wam rodzicom - wygranej w totolotka i cierpliwości.
Dodane przez: NIUNIA85Ocena: 5