Życzenia noworoczne

Zdrowia, szczęścia, pomyślności, forsy góry i miłości, mnóstwa uniesień po zmroku, życzę Tobie w Nowym Roku.
Dodane przez: nizielOcena: 5
Niech petardy zabłysną wysoko na niebie, niech Nowy Rok szczęściem spłynie na Ciebie, a los nigdy nie zostawi w potrzebie. Najlepsze życzenia noworoczne przesyła...
Dodane przez: nyfeOcena: 5
Niech petardy zabłysną wysoko na niebie, niech Nowy Rok szczęściem spłynie na Ciebie, a los nigdy nie zostawi w potrzebie. Najlepsze życzenia noworoczne przesyła...
Dodane przez: novorutineOcena: 5
Przekazuje dziś życzenia i śle szczere pozdrowienia, pełne radości i nadzieji, oby ten rok się zaczął w bieli. Niech inny od poprzedniego będzie i niech uśmiech będzie wszędzie. Ode mnie dla Ciebie Takie życzenia i ucałowania i pozdrowienia.
Dodane przez: AndziaOcena: 5
Zero problemów, na maksa radości, niech w Nowym Roku ciągle wiosna gości.
Dodane przez: malutkaOcena: 5
W nowym roku życze Ci 12 miesięcy zdrowia, 53 tygodni szczęścia, 8760godzin wytrwałości, 525600 minut pogody ducha, 31536000 sekund miłości.
Dodane przez: kasiam25Ocena: 5
Wstawaj śpiochu w Nowym Roku. Niech Ci się darzy na i w każdym kroku. Niech Ci słonko ciągle świeci, ale na Boga - już bez nowych dzieci. Tylko ze mną, żoną, psem, no i z małym - to się wie.
Dodane przez: baskinkaOcena: 5
Święta, Święta i po Świętach, nikt już o nich nie pamięta, bo Sylwester już za pasem, bawmy ostro się w tym czasie.
Dodane przez: kasiulka82Ocena: 5
Kapuchy i chwały, niech da Ci ten rok cały, aby panienki za Tobą szalały, by stać Cię było na marzeń spełnienie, a oprócz tego na czyste sumienie.
Dodane przez: mammyOcena: 5
Stary Rok mija lecz marzenia zostają, niech one się Tobie wszystkie spełniają i z Nowym Rokiem niech los Ci się odmieni, a ogród życia wnet się zazieleni.
Dodane przez: nusiaOcena: 5