Życzenia noworoczne

Płoną sztuczne ognie, gra już muzyka, stary rok już zmyka, więc wznieśmy puchary, tańczmy do rana a niech los nie szczędzi kawioru ani szampana, wszystkiego gorącego w Nowym Roku, życzy...
Dodane przez: niusiawkaOcena: 5
Stary roczek mamy z głowy, jego miejsce zajmie nowy. Pełen sexu i pieniędzy, alkoholu gdzieś po drodze. Oby z pracy nie wylali i niech zdrówko nie nawali.
Dodane przez: cukierekOcena: 5
Słonko moje ukochane, niech te dni nam razem dane, szczęścia pełne i uroku, będą w całym Nowym Roku.
Dodane przez: ElizabethOcena: 5
W 2008 roku idź do przodu krok po kroku. Niech Cię nadmiar kasy męczy, niechaj Fiskus Cię nie dręcz. Niech rodzina żyje w kupie, resztę miej głęboko w...
Dodane przez: anelkaOcena: 5
Ile wpadek miał Kaczyński, ile dziewczyn miał Łyżwiński, ile Giertych miał idei, ile w Tusku jest nadziei. Ile Lepper miał wyskoków - tyle szczęścia w Nowym Roku.
Dodane przez: kasiulaOcena: 5
Słonko moje ukochane, niech te dni nam razem dane, szczęścia pełne i uroku, będą w całym Nowym Roku.
Dodane przez: anee20Ocena: 5
Kolejny Sylwester lecz życzenia te same: Byś w przyszłym roku zbudował zamek, byś miał sto koni i sto samochodów, byś nigdy do płaczu nie miał powodów, byś w końcu był tym - kim zawsze marzyłeś, w zgodzie z sumieniem, i układów zawiłych.
Dodane przez: kasiamatOcena: 5
Na Nowy Rok życze Ci pomyślności, potęgi miłości, siły młodości, samych spokojnych, pogodnych dni i mnóstwa cudownych i wzniosłych chwil.
Dodane przez: basia_stykOcena: 5
Ile w Chinach Chińczyków, ile w Indiach koralików, ile w Polsce bocianów, ile w Turcji dywanów, ile piasku w Maroku, tyle szczęścia w Nowym Roku!
Dodane przez: malk_aOcena: 5
W Nowym Roku żyj na całego - ze wszystkich sił życzę Ci tego.
Dodane przez: baskinkaOcena: 5