Smsy na dobranoc

Potrzebuję przytulanki, takiej, co będzie ze mną liczyć baranki. Mocno przytuli, do snu utuli. Poszepta do uszka, będzie jak mięciutka poduszka a gdy wieczór nastanie powie... dobranoc kochanie.
Dodane przez: malwinka777Ocena: 5
Wielki buziak na dobranoc, Twój robaczek śle Ci na noc.
Dodane przez: NoxOcena: 5
Już od dawna smacznie śpisz, o największych cudach śnisz...
Dodane przez: Kasia84Ocena: 5
Nie zasnę dziś, bo nie ma Ciebie przy mnie. Nie czuję Ciebie, Twojego oddechu, Twojego ciepła, Twojego ciała, Twojego głosu... Jesteś gdzieś daleko, a ja cierpię bardzo i myślę, kiedy znowu tu wrócisz i będziemy razem, tak na zawsze razem.
Dodane przez: maraqsssOcena: 5
Prosiłem anioła, żeby Cię w nocy pilnował. A on mi mówi, że anioł anioła pilnować nie musi.
Dodane przez: AndziaOcena: 5
Tęskno i smutno, cicho i ciemno. Wiesz dlaczego? - bo nie jesteś już ze mną. Świeci już księżyc, więc kończę pisanie, całuję Twe usta, dobranoc kochanie.
Dodane przez: kasiulaOcena: 5
Po aksamitnym niebie, wśród blasku spadających gwiazd, płynie moje serduszko, by dać Ci buzi i położyć Cię spać.
Dodane przez: grazynkachOcena: 5
Księżyc już dawno świeci na niebie i patrzy z góry na Ciebie. Chce otulić Cię do snu, tylko oczka swoje zmróż. A ja mówię Ci dobranoc i przesyłam buźkę na noc.
Dodane przez: kasieek86Ocena: 5
Pomalutku, po cichutku idzie noc - kończy dzień, a Ty idziesz do łóżeczka i układasz wygodnie się. Twoje oczka już zamknięte słodko sobie śpią. Ty otulasz się kołderką i zaczynasz piękny sen, a ktoś z oddali dużo buziaków śle i dobranoc mówi Tobie.
Dodane przez: nuka12Ocena: 5
Za minutę, może dwie, zamkniesz śliczne oczka swe i ułożysz główkę na swą ładną poduszkę. W snach błogich i wspaniałych będzie piękny Twój świat cały, bo pamiętasz o tym, że ja bardzo kocham Cię.
Dodane przez: kasiulka82Ocena: 5