Smsy na dobranoc

Tu ciekawski sms - śpisz w piżamie, czy też bez?
Dodane przez: kasieek86Ocena: 5
Gdy przychodzi ukojenie to marzenia się spełniają. A gdy przyjdzie przebudzenie nocne elfy uciekają.
Dodane przez: anetar6Ocena: 5
Kochanie, dobranoc Ci mówię, na noc buziaków sto śle i Bardzo kocham Cię. Mocno i gorąco życzę ci, abyś miała słodkie sny - tęsknie za Tobą bardzo mocno.
Dodane przez: grin5Ocena: 5
Na dobranoc dla koteczka ciepły kocyk, poduszeczka. Niech przyśni Ci się misiaczek, który daje Ci buziaczek.
Dodane przez: NIUNIA85Ocena: 5
Dziękuję za to, że jesteś. Kiedy Twój cień okrywa mnie swoim światłem, ja wtulona w nowy sen zasypiam bezpiecznie.
Dodane przez: KasiaRybkaOcena: 5
Na aksamitnym niebie, śmieje się księżyc do Ciebie. Gwiazdki wesoło mrugają, namiętne sny zapowiadają. Kładź się więc szybko do łóżka, niech łąką pachnie Twoja poduszka. Zamknij oczęta i pomyśl, że ta piękna noc nie skończy się.
Dodane przez: mama alaOcena: 5
Późny wieczór już nadchodzi. W mojej główce sen się rodzi. Głowę tulę do poduszki, odganiam myślami złe duszki. Przykrywam ciało puchową kołderką, by sen kolejny nie był udręką. I tak gotowa czekam na spanie. To samo radzę Tobie kochanie.
Dodane przez: basiekOcena: 5
Pomalutku, po cichutku idzie noc - kończy dzień, a Ty idziesz do łóżeczka i układasz wygodnie się. Twoje oczka już zamknięte słodko sobie śpią. Ty otulasz się kołderką i zaczynasz piękny sen, a ktoś z oddali dużo buziaków śle i dobranoc mówi Tobie.
Dodane przez: mamagroszkaOcena: 5
Pierwszy miś już dawno śpi, drugi zaraz zaśnie. Trzeci tuli się do niego, czwarty usnął właśnie. Piątemu się kleją oczka, szósty się po brzuszku drapie. Siódmy liczy złote gwiazdki, ósmy głośno chrapie. A dziewiąty marzy sobie o słodkim lizaczku. Ty jesteś dziesiąty, więc kładż się misiaczku.
Dodane przez: kasiulka82Ocena: 5
Malutka gwiazdka świeci na niebie, maluje oczy na ciemnym tle. Moje serduszko tęskni do Ciebie, i cicho szepce,że kocha Cię.
Dodane przez: ElzaOcena: 5