Smsy na dobranoc

Gdy nastanie ciemny zmrok do łóżeczka zrobisz krok, a gdy drugi zrobisz kroczek nie zapomnij zamknąć oczek, teraz pora pospać sobie więc dobranoc mówię Tobie
Dodane przez: eliza57Ocena: 5
Ty już pewnie śpisz i słodko sobie śnisz, a ja usnąć nie mogę bo wciąż myślę o Tobie.
Dodane przez: malina089Ocena: 5
Ciemne niebo gwiazdkom kołysankę śpiewa. I cichutko, w takt muzyki, kołyszą się drzewa. Śpisz mój misiu, pod tym samym niebem. Gwiazdka spadnie i podpowie, jak ja bardzo kocham Ciebie.
Dodane przez: niuniusiaOcena: 5
Choć wiem, że już śpisz, mówię Ci dobranoc, choć wiesz, że Cię Kocham, mówie Ci to jeszcze raz - to sprawia że wiem, iż nie jesteś jedynie snem, gdyż do tej pory tylko sny były tak wspaniałe jak Ty. Kocham Cię.
Dodane przez: aneta1982Ocena: 5
Rozbłysły gwiazdy na niebie, księżyc puszcza oczko do Ciebie. Pod osłoną nocy tęsknią moje oczy. Noc ciemna, lecz wesoła, więc piszę do swego Anioła. Piszę skromnie: Dobranoc, kocham, nie zapomnij o mnie!
Dodane przez: niusiawkaOcena: 5
Byś we śnie swoim znalazł ukojenie. By Twoje troski rozwiał halny wiatr, a srebrny strumyk szemrzący tak senne i słodkie melodie Ci grał.
Dodane przez: NoxOcena: 5
Ciemna nocka już nastała, księżyc i gwiazdy na niebie spotkała. Ja Tobie mówię: śpij i o przyjemnych rzeczach śnij.
Dodane przez: ElizabethOcena: 5
Dzisiaj cichutko szepnę Ci na uszko, że zawsze z Tobą jest moje serduszko.
Dodane przez: maniurkaOcena: 5
Do snu grzecznie połóż się, do podusi przytul się. Aby słodko Ci się spało - weź maskotkę sobie małą. Teraz szybko do łóżeczka, bo już kończy się bajeczka.
Dodane przez: kasiatOcena: 5
Chce być Twoją kołderką, która otula Cię gdy śpisz. Chce być Twoją poduszeczką, do której przytulasz codziennie głowę. Chcę być przy Tobie i chcę czuć Ciebie. Bo Mi tylko Ciebie potrzeba!
Dodane przez: green_orangeOcena: 5