Smsy na dobranoc

Gdy piękna noc zapada, a księżyc bajki opowiada, to wszystkie gwiazdki go słuchają i na sny czekają. Ja więc bez zbędnych słów życzę Tobie miłych snów.
Dodane przez: nora2006Ocena: 5
W Twoje sny zawitam dziś, jak pluszowy mały miś. Łapką dotknę jedna z gwiazd i zatrzyma się ten czas. I wyszepczę Tobie znów - kolorowych słodkich snów.
Dodane przez: CrooQOcena: 5
Księżyc już świeci, a ja spać nie mogę. Zamykam oczy i myślę o Tobie. Widzę Twe usta i uśmiechniętą twarz. Powiedz mi skarbie - czy Ty też tak masz?
Dodane przez: novorutineOcena: 5
Świerszcz swój koncert zakończył. Króliczek pracą się zmęczył. Nawet rybki w wodzie poszły spać. A ja na dobranoc chcę Ci buzi dać.
Dodane przez: RoxiMisiaOcena: 5
Zdradziłam Cię o wschodzie słońca kochając sie z jeziorem. W południe skradłam pocałunek lasu, w nocy dotykałam gwiazd, a teraz jestem Twoja!
Dodane przez: NoxOcena: 5
Dobranoc... a może dzień dobry. Śpij dobrze... a może miłego wstawania. Przesyłam uśmiech... a może buziaki - dla Ciebie wszystko co mam.
Dodane przez: kasiaa24Ocena: 5
Esemeska do podusi, by Twój sen był milusi. Żeby Ci się elfy śniły i ciemną noc rozjaśniły.
Dodane przez: Kasia84Ocena: 5
Budzę się z Twoim imieniem na ustach, zasypiam Ciebie wołając.
Dodane przez: gusiaOcena: 5
Jak aniołek słodko śpisz, na skrzydełkach wzbijasz się po sny. Wokół gwiazdy, księżyc świeci, a Ty dalej w górę lecisz. I tak trwa to aż do rana, gdy Cię piórkiem lekko smyram, byś się obudziła i ze mną miło dzień spędziła.
Dodane przez: mammyOcena: 5
Kolorowe, erotyczne, zarąbiście fantastyczne, tylko lekko tajemnicze - takich snów Ci dzisiaj życzę. Mówię krótko, nieprzytomnie - śnij tej nocy tylko o mnie.
Dodane przez: MamaOliOcena: 5