Smsy na dobranoc

Księżyc ziewa, gwiazdka mruga i zapada nocka długa. Ale zanim zamkniesz oczy sms-ik Cię zaskoczy... Życzę Tobie dobrej nocy, zmykaj spać pod tuzin kocy.
Dodane przez: MamaOliOcena: 5
Proponuję układ taki: jest to dil nie byle jaki. Na dobranoc buzi daj, a ja dnia już następnego dam Ci za to coś miłego.
Dodane przez: grinch.Ocena: 5
Tęskno i smutno, cicho i ciemno, a wiesz dlaczego? Bo nie ma Cię ze mną. Gwiazdy świecą, ja kończę pisanie, całuję Twe usta, dobranoc kochanie.
Dodane przez: ElizabethOcena: 5
Na tym niebie gwiazdek sto, każda błyska, zgadnij skąd? Jedną gwiazdkę Tobie ślę, bo ta gwiazdka kocha Cię. Tą gwiazdeczką jestem ja, więc już zaśnij myszko ma.
Dodane przez: KasiekOcena: 5
Milutkich jak puch, słodziutkich jak miód. Takich Ci życzę w dzisiejszą noc snów. Bardziej kolorowych niż gwiazdki na niebie a oprócz tego buziaki dla Ciebie.
Dodane przez: kasiaa24Ocena: 5
Dobranoc oczom, co świat oglądały. Dobranoc ustom, co się uśmiechały. Dobranoc sercu, które radośnie biło, aby coś miłego Ci się przyśniło.
Dodane przez: grazynkachOcena: 5
Gwiazdki i księżyc świecą na niebie, a ja leżę i brakuje mi Ciebie! Twego wzroku, co mnie onieśmiela i słodkiego uśmiechu, co mnie rozwesela.
Dodane przez: Kasia84Ocena: 5
Jest już późno, czas na spanie, więc Ci wierszyk ślę Kochanie. Śpij spokojnie i słodziutko, Twój aniołek jest bliziutko!
Dodane przez: ElizabethOcena: 5
Idzie niebo ciemną nocą, ma w fartuszku pełno gwiazd. Gwiazdy błyszczą i migocą, aż wyjrzały ptaszki z gniazd. Jak wyjrzały - zobaczyły i nie chciały dalej spać, kaprysiły, grymasiły, żeby im po jednej dać! Gwiazdki nie są do zabawy, tożby nocka była zła! - mój kochany kotku czas już spać.
Dodane przez: CiekawskiOcena: 5
Miłych snów kotkowi życzę. Ja spać nie mogę, bo myślę o Tobie. Gwiazdy pokarzą mi drogę, którą jutro zrobię. A Ty śnij i śpij, bo jutro będę przy Tobie i pocałuję Ciebie jak tylko mogę. Sen będzie miły, żeby romantyczne chwile Ci się przyśniły.
Dodane przez: noemilyOcena: 5