Smsy na dobranoc

Milutkich jak puch, słodziutkich jak miód. Takich Ci życzę w dzisiejszą noc snów. Bardziej kolorowych niż gwiazdki na niebie a oprócz tego buziaki dla Ciebie.
Dodane przez: kasiaa24Ocena: 5
Dobranoc oczom, co świat oglądały. Dobranoc ustom, co się uśmiechały. Dobranoc sercu, które radośnie biło, aby coś miłego Ci się przyśniło.
Dodane przez: grazynkachOcena: 5
Gwiazdki i księżyc świecą na niebie, a ja leżę i brakuje mi Ciebie! Twego wzroku, co mnie onieśmiela i słodkiego uśmiechu, co mnie rozwesela.
Dodane przez: Kasia84Ocena: 5
Jest już późno, czas na spanie, więc Ci wierszyk ślę Kochanie. Śpij spokojnie i słodziutko, Twój aniołek jest bliziutko!
Dodane przez: ElizabethOcena: 5
Idzie niebo ciemną nocą, ma w fartuszku pełno gwiazd. Gwiazdy błyszczą i migocą, aż wyjrzały ptaszki z gniazd. Jak wyjrzały - zobaczyły i nie chciały dalej spać, kaprysiły, grymasiły, żeby im po jednej dać! Gwiazdki nie są do zabawy, tożby nocka była zła! - mój kochany kotku czas już spać.
Dodane przez: CiekawskiOcena: 5
Miłych snów kotkowi życzę. Ja spać nie mogę, bo myślę o Tobie. Gwiazdy pokarzą mi drogę, którą jutro zrobię. A Ty śnij i śpij, bo jutro będę przy Tobie i pocałuję Ciebie jak tylko mogę. Sen będzie miły, żeby romantyczne chwile Ci się przyśniły.
Dodane przez: noemilyOcena: 5
Gdy leżę w łóżku w ciemności, me serce pęka z miłości. Łza się kręci w oku skrycie, bo ja kocham Cię nad życie.
Dodane przez: kasiasOcena: 5
W tę deszczową, ciemną noc ślę Ci dziś buziaków moc i gdy dzień pogodny wstanie - przypomnij sobie mnie kochanie.
Dodane przez: grazelaOcena: 5
Gdy się wtulisz w poduszeczkę, pomyśl o mnie choć troszeczkę! Ciemną nocą na paluszkach wkradnę się do Twego łóżka! Pocałunkiem Cię obudzę i zostanę tam na dłużej!
Dodane przez: nora2006Ocena: 5
Na dobranoc dwa słoneczka, ciepły kocyk, poduszeczka, niech Ci przyśni się misiaczek, który daje Ci buziaczek.
Dodane przez: GryzeldaOcena: 5