Smsy na dobranoc

Przy blasku księżyca,przy nocnej ciszy mówię do Ciebie lecz Ty mnie nie słyszysz i nawet nie wiesz, że ktos o tej porze myśli o Tobie bo spać nie może
Dodane przez: elizaOcena: 0
Smerfy Elfy i Gumisie Calineczka Małe Misie Pszczółka Maja i Muminki Wszyscy Prosto z Dobranocki ŻycząCi Milutkiej Nocki;*
Dodane przez: grazka681Ocena: 10
Kolorowa bajka przyjdzie do Ciebie wymalowac gwiazdki na błekitnym niebie. Mocno przytuli, zaczaruje sny, by nikt nie spał tak słodko jak Ty. DOBRANOC :)
Dodane przez: ElzaOcena: 0
Księżyc uśmiech ma na buzi,ja się tule do podusi,ty też zamknij oczy swe,idziemy spać już obydwoje.Śnijmy wspólnie o czymś pięknym,zakazanym i namiętnym...
Dodane przez: batiOcena: 10
Nie mów już nic, nie pora na słowa, czas na słodkie sny, byś jutro była do miłych rozmów gotowa.
Dodane przez: mamagroszkaOcena: 10
O Twoje sny spokojne, kolorowe i przyjemne, co noc dbam starannie. I myślę że moja praca nie idzie na marne,
patrząc z rana na Twój uśmiech i humorek dobry.
Dodane przez: kasiatOcena: 10
Bim bam, północ wybiła, nadejście duszków oznajmiła. Jednak one straszyć zamiaru nie mają, niech Cię miło zabawiają. Byś spać poszła wesoła i nie bała się żadnego stwora.
Dodane przez: elizabeta2Ocena: 5
Księżyc już wysoko lśni na niebie, ja kotku tak bardzo tęsknię do Ciebie. Nie mogę spać, bo przed oczami mam wciąż Twą twarz.
Dodane przez: kasica_kOcena: 5
Delikatnych jak Twój dotyk, pięknych jak Twoje oczy i słodkich jak Twój uśmiech snów, życzę Ci tej i każdej następnej nocy.
Dodane przez: NoxOcena: 5
Piszę - dobranoc, myśląc o Tobie. Nie wiem dlaczego tak często to robię. Bujam w obłokach i piszę do Ciebie - tak bardzo to lubię, tak bardzo jak Ciebie.
Dodane przez: NIUNIA85Ocena: 5