Smsy na dobranoc

Śpij jak myszka, śpij jak piesek, śpij jak cukiereczek. Śpij słodziutko i milutko jak i ja.
Dodane przez: kasieek86Ocena: 5
Piękne słowa z ust dziś płyną, niechaj nigdy nie przeminą. Miłość słodkim jest owocem na deszczowe, zimne noce. Słodkie czółko Twe całuję, miłe sny Ci ofiaruję.
Dodane przez: basiakwOcena: 5
Piszę do Ciebie z łóżeczka, obok mnie leży poduszeczka. Zamiast tej podusi bym wolała przytulić się do Twojego ciałka... plecki bym Ci posmyrała i byłabym szczęśliwa cała, gdybym Cię teraz obok siebie miała.
Dodane przez: niusiawkaOcena: 5
Gdy śnisz pośród cichej nocy i płynie Ci smutna łza, to nie pytaj kto Cię kocha - bo to zawsze będę ja!
Dodane przez: kasiapOcena: 5
Prosto do Ciebie, jak kamień z procy leci ode mnie życzenie dobrej nocy. Może odwiedzę Cię w jakimś śnie, tylko się przed tym nie broń, nie mów - nie.
Dodane przez: roxaneartOcena: 5
Kiedy kładę głowę do poduszki, to czuję jak stoisz nad moim łóżkiem. Nocy się wtedy nie boję, bo przecież jesteśmy we dwoje. Na niebie gwiazd pełno, wiem, że do rana zostaniesz ze mną. Gdy kładziesz dłoń na mojej dłoni, wtedy zasypiam powoli. We śnie się znów spotkamy na łące usłanej kwiatami. Widzę pojawiający się uśmiech na Twojej twarzy, żaden koszmar się wtedy nie zdarzy. Gdy rano wstanę, Ciebie nie będzie, poczekam na noc - znowu nadejdzie.
Dodane przez: andzia10Ocena: 5
Co robisz koteczku? Już leżysz w łóżeczku? Ja myślę o Tobie i zasnąc nie mogę! Niech w snach pięknej nocy, mój głos Cię otoczy i szepnie na uszko: dobranoc serduszko.
Dodane przez: GryzeldaOcena: 5
Gwiazdka na niebie, a księżyc w pełni, wypowiedz życzenie, to Ci się spełni. Śpij sobie smacznie, z uśmiechem na twarzy. Niech Ci się przyśni to, o czym marzysz.
Dodane przez: gosiak101Ocena: 5
Całuje Cię kochanie moje najdroższe. Przytul głowę do poduszki, bo to moje ramiona. Będę Cię tak przytulał do rana.
Dodane przez: kasia_zOcena: 5
Przytul swoją główkę do mojej, zbliż się do mnie, dotknij moich snów. Wszystko takie proste, nie potrzeba słów.
Dodane przez: ANETAOcena: 5