Smsy na dobranoc

Rozbłysły gwiazdy na niebie, księżyc puszcza oczko do Ciebie. Pod osłoną nocy tęsknią moje oczy. Noc ciemna, lecz wesoła, więc piszę do swego Anioła. Piszę skromnie: Dobranoc, kocham, nie zapomnij o mnie!
Dodane przez: niusiawkaOcena: 5
Byś we śnie swoim znalazł ukojenie. By Twoje troski rozwiał halny wiatr, a srebrny strumyk szemrzący tak senne i słodkie melodie Ci grał.
Dodane przez: NoxOcena: 5
Ciemna nocka już nastała, księżyc i gwiazdy na niebie spotkała. Ja Tobie mówię: śpij i o przyjemnych rzeczach śnij.
Dodane przez: ElizabethOcena: 5
Dzisiaj cichutko szepnę Ci na uszko, że zawsze z Tobą jest moje serduszko.
Dodane przez: maniurkaOcena: 5
Do snu grzecznie połóż się, do podusi przytul się. Aby słodko Ci się spało - weź maskotkę sobie małą. Teraz szybko do łóżeczka, bo już kończy się bajeczka.
Dodane przez: kasiatOcena: 5
Chce być Twoją kołderką, która otula Cię gdy śpisz. Chce być Twoją poduszeczką, do której przytulasz codziennie głowę. Chcę być przy Tobie i chcę czuć Ciebie. Bo Mi tylko Ciebie potrzeba!
Dodane przez: green_orangeOcena: 5
Na dobranoc przesyłam Ci buziaczków moc, na słodkie sny całuski trzy, i jeszcze dwa uściski, bo sen jest już bliski.
Dodane przez: KasiaRybkaOcena: 5
Choć oczy mi się kleją - ani myślę o spaniu. Co za marnotrawstwo czasu, skoro mogę marzyć o jutrzejszym spotkaniu.
Dodane przez: KasiekOcena: 5
Pierwszy miś już dawno śpi, drugi zaraz zaśnie, trzeci tuli się do niego, czwarty usnął właśnie, piątemu kleją się oczka, szósty się po brzuszku drapie, siódmy liczy złote gwiazdki, ósmy głośno chrapie a dziewiąty marzy a słodkim lizaczku, Ty jesteś dziesiątym więc się kładź misiaczku.
Dodane przez: mamagroszkaOcena: 5
Kończy się dzień wspaniały i zaczyna mrok śmiały. Twoje oczka snem zamknięte zaczynają marzenia piękne. I w łóżeczku słodko śpisz po to, aby sobie śnić o tym, czego bardzo chcesz. Dobrze o tym wiesz, że wszystko spełni się, bo ja kocham Cię.
Dodane przez: kasiam25Ocena: 5