Smsy na dobranoc

Tup... tup... tup... idzie nocka i zamyka Twoje oczka. Mocno trzyma za paluszki, tuli główkę do poduszki. Opatula w ciepły kocyk, czule szepcząc - dobrej nocy.
Dodane przez: nizielOcena: 5
Mały misio mruży oczka, bo na niebie ciemna nocka. Każdy oczka już zamyka, bo go szczęście w śnie spotyka. Mały misio śni o Tobie i dobranoc mówi Tobie.
Dodane przez: kasia_buziaczekOcena: 5
W tę deszczową, ciemną noc ślę Ci dziś buziaków moc i gdy dzień pogodny wstanie - przypomnij sobie mnie kochanie.
Dodane przez: kasiapOcena: 5
Oglądnij dobranockę, zmów paciorek, wypij mleczko i się rzucaj na łóżeczko. Pomyśl o mnie jeszcze złotko, zamknij oczka i śpij słodko.
Dodane przez: manoOcena: 5
W moim sercu kryjesz się. Kim Ty jesteś ? - pytam Cię. Mówić nie chcesz, spać już chcesz i dobranoc w usta ślesz.
Dodane przez: elwiraOcena: 5
Gdy nastanie ciemny zmrok do łóżeczka zrobisz krok, a gdy drugi zrobisz kroczek nie zapomnij zamknąć oczek, teraz pora pospać sobie więc dobranoc mówię Tobie
Dodane przez: eliza57Ocena: 5
Ty już pewnie śpisz i słodko sobie śnisz, a ja usnąć nie mogę bo wciąż myślę o Tobie.
Dodane przez: malina089Ocena: 5
Ciemne niebo gwiazdkom kołysankę śpiewa. I cichutko, w takt muzyki, kołyszą się drzewa. Śpisz mój misiu, pod tym samym niebem. Gwiazdka spadnie i podpowie, jak ja bardzo kocham Ciebie.
Dodane przez: niuniusiaOcena: 5
Choć wiem, że już śpisz, mówię Ci dobranoc, choć wiesz, że Cię Kocham, mówie Ci to jeszcze raz - to sprawia że wiem, iż nie jesteś jedynie snem, gdyż do tej pory tylko sny były tak wspaniałe jak Ty. Kocham Cię.
Dodane przez: aneta1982Ocena: 5
Rozbłysły gwiazdy na niebie, księżyc puszcza oczko do Ciebie. Pod osłoną nocy tęsknią moje oczy. Noc ciemna, lecz wesoła, więc piszę do swego Anioła. Piszę skromnie: Dobranoc, kocham, nie zapomnij o mnie!
Dodane przez: niusiawkaOcena: 5