Smsy na dobranoc

Malutka gwiazdka świeci na niebie, maluje oczy na ciemnym tle. Moje serduszko tęskni do Ciebie, i cicho szepce,że kocha Cię.
Dodane przez: ElzaOcena: 5
Gdy będzie Ci smutno i słonko przestanie świecić na niebie, to spójrz do góry, bo jedna gwiazdka jest ode mnie dla Ciebie.
Dodane przez: mama alaOcena: 5
Niech dobry sen, niczym duch, zawita w Twe gościnne progi. Niechaj przyniesie ze sobą odpoczynek błogi, a gdy już zaśniesz i cisza nastanie, ktoś w myślach wyszepcze - dobranoc kochanie.
Dodane przez: batiOcena: 5
Smerfy, elfy i gumisie, calineczka, małe misie. Pszczółka Maja i muminki mają dziś wesołe minki :) Wszystkie prosto z dobranocki życzą Ci przyjemnej nocki.
Dodane przez: kasiasOcena: 5
Czy mimo późnej pory masz ochotę na amory? Więc Ci szepnę coś na uszko - że Cię kocha me serduszko.
Dodane przez: anelkaOcena: 5
Choć późna to pora i wszystko już śpi, to ja z serca, serdeczne pozdrowienia ślę Ci, byś słodkie sny miała i o mnie pamiętała.
Dodane przez: kasia_zOcena: 5
Ty śpisz, a ja wciąż zasnąć nie mogę. Ty już śpisz, a ja marzę o Tobie.
Dodane przez: roxaneartOcena: 5
Moje śliczne Ty kochanie, zgadnij co się teraz stanie? Prześlę Ci buziaków moc, by spokojnie Ci minęła noc. Zamknij teraz oczka swe i wspominaj kotku mnie.
Dodane przez: bea1966-1966Ocena: 5
Za górami, za lasami śpi już księżyc z gwiazdeczkami. Więc i Ty tą późną porą, zamknij oczka, śnij z pokorą. To, o czym marzysz i myślisz na pewno Ci się przyśni.
Dodane przez: kasiamatOcena: 5
By łóżeczko wygodne było i Ci skarbie się na nim dobrze śniło. Niech mięciutka poduszka szepcze Tobie słodkie sny do uszka.
Dodane przez: grinch.Ocena: 5