Smsy na dobranoc

Za górami, za lasami śpi już księżyc z gwiazdeczkami. Więc i Ty tą późną porą, zamknij oczka, śnij z pokorą. To, o czym marzysz i myślisz na pewno Ci się przyśni.
Dodane przez: kasiamatOcena: 5
By łóżeczko wygodne było i Ci skarbie się na nim dobrze śniło. Niech mięciutka poduszka szepcze Tobie słodkie sny do uszka.
Dodane przez: grinch.Ocena: 5
Już prawie 11 na zegarze, wszyscy swoim snem zajęci. A ja wciąż o Tobie marzę i szukam w swej pamięci.
Dodane przez: gotomOcena: 5
Księżyc ziewa, gwiazdka mruga i zapada nocka długa. Ale zanim zmrużysz oczy, sms-ik Cię zaskoczy. Życzę Tobie dobrej nocy, znikaj spać pod ciepły kocyk.
Dodane przez: GryzeldaOcena: 5
Osły, konie oraz słonie, ryby w stawie, pchły na trawie, wielkie stado mlecznych krów - wszyscy życzą miłych snów.
Dodane przez: kasiapOcena: 5
Gdy zasypiasz mój kwiatuszku, połóż rękę na serduszku. Drugą rękę miej pod głową, przyśnię Ci się daję słowo. Popilnuję Cię do rana, śpij wredoto ukochana.
Dodane przez: anee20Ocena: 5
Tup... tup... tup... idzie nocka i zamyka Twoje oczka. Mocno trzyma za paluszki, tuli główkę do poduszki. Opatula w ciepły kocyk, czule szepcząc - dobrej nocy.
Dodane przez: nizielOcena: 5
Mały misio mruży oczka, bo na niebie ciemna nocka. Każdy oczka już zamyka, bo go szczęście w śnie spotyka. Mały misio śni o Tobie i dobranoc mówi Tobie.
Dodane przez: kasia_buziaczekOcena: 5
W tę deszczową, ciemną noc ślę Ci dziś buziaków moc i gdy dzień pogodny wstanie - przypomnij sobie mnie kochanie.
Dodane przez: kasiapOcena: 5
Oglądnij dobranockę, zmów paciorek, wypij mleczko i się rzucaj na łóżeczko. Pomyśl o mnie jeszcze złotko, zamknij oczka i śpij słodko.
Dodane przez: manoOcena: 5