Życzenia dla teściowej

W dniu Teściowej życzę ci odwagi słońca, które mimo nędzy i ogromu zła tego świata, dzień po dniu wschodzi i obdarza nas blaskiem i ciepłem swych promieni.
Dodane przez: CrooQOcena: 0
Życzę ci odwagi słońca, które mimo nędzy i ogromu zła tego świata, dzień po dniu wschodzi i obdarza nas blaskiem i ciepłem swych promieni.
Dodane przez: KasiekOcena: 5
Chociaż sztuczną szczękę nosisz, to o lanie aż się prosisz :)
Dodane przez: manoOcena: 6
Z okazji Dnia Teściowej życzę Ci dużo szczęścia i radości, uśmiechu i wytrwałości i samych przyjemnych dni w przyszłości.
Dodane przez: basiekOcena: 5
Teściowa, Teściowa, Teściowa.
Gdy na nią patrzę boli mnie nie tylko głowa :)
Dodane przez: kasiaMOcena: 8
Ukochanej Teściowej z okazji jej święta życzę promiennego uśmiechu każdego dnia oraz radości z najmniejszych przyjemności.
Dodane przez: malikaOcena: 4.48
Życzę Ci nadziei, nadziei na lepsze jutro, aby stała się Twoją siostrą, by trzymała Cię za rękę zarówno w dobrych jak i złych chwilach...
Dodane przez: nusiaOcena: 4
Z okazji dnia Teściowej, pragnę życzę Ci wielobarwnej palety zainteresowań, dzięki którym dane Ci będzie spotykać innych ludzi. Kto pielęgnuje swoje zainteresowania, znajdzie zainteresowanie u innych. Czy to nie wspaniałe - odkrywać wspólne zainteresowania?
Dodane przez: CrooQOcena: 3.33
Życzę Ci najszybszej kolejki w sklepie, ulubionej piosenki w radio, twoich kluczy dokładnie tam gdzie ich szukasz. Życzę Ci dnia pełnego szczęścia w perfekcyjnych dawkach, które dadzą Ci radosne poczucie, że życie uśmiecha się do Ciebie, obejmuje Cię i przygarnia ponieważ jesteś kimś specjalnym.
Dodane przez: kasiulaOcena: 3.33
Radości z każdego dnia, szczęścia, które wiecznie trwa. Sukcesów w każdej dziedzinie życia z całego serca Tobie życzę!
Dodane przez: kasia_buziaczekOcena: 5.33