Życzenia bożonarodzeniowe, świąteczne

Wszystkiego dobrego z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku!
Dodane przez: nizielOcena: 10
Odrobiny ciepła dzięki ludzkiej życzliwości, odrobiny światła w mroku dzięki szczeremu uśmiechowi. Radości w smutku, dzięki ludzkiej miłości i nadziei na lepsze jutro w chwilach niepokoju życzy...
Dodane przez: rozaOcena: 10
100 choinek w lesie, prezentów ile Mikołaj uniesie, bałwana ze śniegu i mniej życia w biegu, oraz tyle radości co ryba ma ości, życzy...
Dodane przez: kasiulaOcena: 10
Mikołaja w kominie, prezentów ile się nawinie. Cukierków skrzynki, dwumetrowej choinki. Przed domem bałwana i sylwestra do rana.
Dodane przez: gotomOcena: 10
Szczęścia, zdrowia, powodzenia w dniu Bożego Narodzenia. Beczkę piwa, wiadro wódki, by odgonić wszystkie smutki. A po sylwestrowym balu, dużo imprez, sexu, szmalu.
Dodane przez: maniurkaOcena: 10
Tradycyjnie, jak co roku sypią się życzenia wokół. Większość życzy świąt obfitych i prezentów znakomitych. A ja życzę, moi mili, byście święta te spędzili tak, jak każdy sobie marzy.
Dodane przez: eliza57Ocena: 10
Dzisiaj jest ten rodzaj ciszy, Że każdy wszystko usłyszy: I sanie w obłokach mknące, I gwiazdy na dach spadające, A wszędzie to ufne czekanie... Czekajmy - dziś cud się stanie.
Dodane przez: elizaOcena: 10
Świąt beztroskich i radosnych, trochę śniegu, trochę mrozu. Pełnego prezentów Mikołaja powozu, a poza tym dużo zdrowia i aby po sylwestrze nie bolała głowa.
Dodane przez: kasiapOcena: 10
Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym Roku wraz z podziękowaniami za dotychczasową współpracę.
Dodane przez: kasica_kOcena: 10
Refleksji nad cudem jaki wydarzył się dwa tysiące lat temu w grudniową noc w Betlejem, a także osobistego doświadczenia jego mocy w codziennym życiu.
Dodane przez: batiOcena: 10