Życzenia na rocznicę ślubu

Jestem taka szczęśliwa, gdyż kocham Ciebie a Ty kochasz mnie. Zawsze zrobię wszystko, abyś mógł mieć we mnie żoneczkę dobrą, czułą, wyrozumiałą i wciąż uśmiechniętą.
/z listu św. Joanny Molla/
Dodane przez: manoOcena: 5.33
Róże są piękne, bo kwiaty mają., Lecz są nietrwałe bo, przekwitają. A Wasza miłość niech się rozwija, Niech trwa na wieki i nie przemija.
Dodane przez: kasiusOcena: 5.31
Przesyłając gratulacje ! z okazji jakże pięknych - .... Godów życzymy Wam abyście dalej szli przez życie, trzymając się mocno za ręce zawsze uśmiechnięci , zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć.
Dodane przez: novorutineOcena: 5.24
Kocham Ciebie, więc dobrze mi jak w niebie! Buzi, buzi i cmok, jesteśmy po ślubie już rok!
Dodane przez: cordobaOcena: 5
To wasza rocznica. Może być szczególną okazją do tego, by się zatrzymać i spojrzeć wstecz na to, co osiągneliście w ciągu waszego małżeństwa. Jest to czas zarezerwowany na wspomnienia radosnych chwil oraz rozwiązanych problemów. To czas na podziękowanie Bogu za rozwój waszej miłości i trwałości waszego małżeństwa.
Dodane przez: grzywkaOcena: 5
Szczęśliwej podróży do kolejnych Jubileuszy!
Niech dobry los się kłania w pas ...
Sto lat, sto lat jeszcze raz!
Dodane przez: eljanetOcena: 5
Z okazji święta Waszego życzenia wszystkiego najlepszego: niech każdy dzień dostarcza radości i uśmiech zawsze w sercach gości, niechaj problemy Was omijają, a wszyscy bardzo Was kochają, Bo jak nikt inny na świecie, Wy na to zasługujecie!
Dodane przez: gosiak101Ocena: 4.87
Od lat wielu się kochacie, Dzieci trzódke ładną macie, Wnuków stadko całkiem liczne I jak dotąd życie śliczne. Czego więcej Wam potrzeba? Chyba tylko łaski Nieba, Aby w zdrowiu iść przez lata i podziwiać piękno świata.
Dodane przez: malgorzataOcena: 4.85
Kocham Ciebie, więc dobrze mi jak w niebie! Buzi, buzi i cmok, jesteśmy po ślubie już rok!
Dodane przez: nyfeOcena: 4.8
Niech dobry los się kłania w pas.
Sto lat, sto lat jeszcze raz!
Niech ten Jubileusz Milowym będzie kamieniem.
Czekamy następnych z wielkim w sercu Wzruszeniem.
Dodane przez: grazynkachOcena: 4.78