Smsy słodziutkie

Dziewczyna pyta chłopaka lubisz mnie? on powiedział nie, myślisz ze jestem ładna? znów powiedział nie, jestem w twoim sercu? powiedział nie, płakał byś gdybym umarła? usłyszała znów nie, smutna odeszła. Chłopak złapał ją za rękę i powiedział; nie lubię a kocham, nie jesteś ładna tylko piękna, nie jesteś w moim sercu a jesteś moim sercem, nie płakałbym gdybyś umarła tylko bym umarł.
Dodane przez: ElizabethOcena: 8.18
Ze sms to fakt
Ze dla Ciebie
No tak
Ze ode mnie
No cuz
Bo Cie lubie
I już !
Dodane przez: kasiaa24Ocena: 8
Buziaka chce dziś Ci dać bo ochotę na to masz, czy w policzek czy w usteczka bedzie słodki bo od słoneczka:*
Dodane przez: elizaOcena: 7.1
Wszystko co najlepsze, najpiękniejsze, najwspanialsze, słodkie, czułe, dobre, pragnę Ci dać, bo od losu ja już dostałem co najcudowniejszego mogłem - Ciebie.
Dodane przez: KasiaRybkaOcena: 6.67
Każdy Twój dotyk działa jak narkotyk, kiedy jesteś blisko płonie we mnie wszystko, gdy patrzę na Ciebie słodko mi jak w niebie :)
Dodane przez: eljanetOcena: 6.67
Jeśli któregoś dnia poczujesz ze chce ci sie płakać zadzwoń do mnie. Nie obiecuje ze cie rozbawie ale moge płakac z toba. Jeśli któregoś dnia zapragniesz uciec nie bój sie do mni zadzwonic. nie obiecuje że cie zatrzymam ale moge uciec z toba. jesli pewnego dnia nie bedziesz chciał nikogo słuchac zadzwon do mnie. obiecuje byc wtedy bardzo cicho:)
Dodane przez: roxaneartOcena: 6.36
JESLI W CIAGU 20 SEKUND Z KTóRYCH ZOSTAłO CI JUZ 15 A TERAZ JUZ TYLKO 10,NIE NAPISZESZ MI CZEGOS SłODKIEGO TO WISISZ MI 100 CAłUSóW I NOC PEłNA WRAżEń!!!
Dodane przez: batiOcena: 6.34
patrzec na ciebie to za malo, na ciebie trzeba sie wpatrywac nie zamykajac przy tym oczu by nie stracic tak pieknego widoku
Dodane przez: malgorzataOcena: 6.15
Dzwonili do mnie z nieba, że uciekł im jeden aniołek, ale nie martw się - nie powiem im gdzie jesteś :-).
Dodane przez: gotomOcena: 6.09
Fajniutki jesteś słodki jak cukierek, ciepły jak sweterek, miły jak misiaczek, mały jak robaczek, wszystko to razem do kupy, kawał Ciebie fajnej du….
Dodane przez: aneta1982Ocena: 6