Smsy śmieszne

czy wiesz kto stworzyl kobiete? 4 fachowcow 1-stolarz-zrobil nogi ktore ciagle rozkladaja sie na boki 2-hydraulik-s[cenzura]il bo cieknie co miesiac 3-slusarz-zrobil zamek do ktorego pasuja wszystkie klucze 4-architekt ten to dopiero zawalil robote zaprojektowal plac zabaw tuz obok szamba
Dodane przez: kasiulaOcena: 10
Kto jest najgorszym pracownikiem?
Penis-bo trzeba go pchać do pracy, stoi przy robocie, pluje na miejsce pracy, 8 godzin nie wytrzyma a po robocie spi na worach!!!
Dodane przez: green_orangeOcena: 10
Jestem sam w lesie, długo czekałem na tę chwilę. Upewniłem się, że jestem sam i nikt nie patrzy i wyciągnąłem go! Jest wielki... twardy... i piękny... mój prawdziwek!
Dodane przez: green_orangeOcena: 10
Dlaczego Bush nie może wygrać z Bin Ladenem w szachy? - Bo Bin Laden zbił Mu dwie wieże.
Dodane przez: basiulaOcena: 10
jeżeli weźmiemy pod uwagę przeistoczony energizm deizmu kreacyjno mistycznego to jego ortodoksyjność resublimuje wszelkie strukturalizmy egzystencjalne...
Dodane przez: kasiulka82Ocena: 10
Myślę, że nadszedł czas by napisać Ci, co myślę i czuję... I I l I lo I lov I love I love Y I love Yo I love Yogurt ! :)
Dodane przez: malgorzataOcena: 10
Mężczyźni są jak papier toaletowy kleją się do każdej [cenzura]
Dodane przez: elizaOcena: 10
Śnieg już stopniał, kwitną drzewa, na gałęi ptak se śpiewa. Kurwy wyszły już na drogę do walenia są gotowe. Znak to wielce jest radosny, doczekalismy sie wiosny!
Dodane przez: basiekOcena: 10
Dlaczego stan napięcia przedmiesiączkowego nazywamy okresem? - Bo choroba szalonych krów już jest zarezerwowana.
Dodane przez: CiekawskiOcena: 10
Sorry, że tak przez esemeska, ale tak jakoś wyszło, inaczej nie potrafię. Chcę Ci to powiedzieć, bo dłużej nie ma sensu takie oszukiwanie. Lepiej jak to się stanie teraz niż poźniej, im dłużej będzie się to ciągło tym gorzej dla Ciebie. Nie potrafię Cię dłużej zwodzić w końcu jesteśmy dorośli i napewno kiedyś to zrozumiesz. Wiem, będzie Ci ciężko, ale wierz mi, mi jest też ciężko. Piszę, bo ktoś Ci to musi powiedzieć - Święty Mikołaj nie istnieje! :)
Dodane przez: kasiaMOcena: 10